top of page

"MANDARĪNU ZEME XI"

NĀRNIJAS SIRDS

MAĢIJAS ATGRIEŠANĀS

10 INTERAKTĪVI INTEGRĒJOŠI PASAKUMI BERNIEM NO 4 LĪDZ 14 GADIEM

15.12.2023        24.12.2023
16.12.2023        26.12.2023
17.12.2023        28.12.2023
22.12.2023        29.12.2023
23.12.2023        30.12.2023

Radošais centrs "Alternatīvā Realitāte"
Lāčplēša 54a, Rīga 
Kā pie mums tikt

NĀRNIJAS SIRDS : MAĢIJAS ATGRIEŠANĀS

Stāsts, kas māca par mīlestību, draudzību, prasmi redzēt skaistumu, māca pārvarēt savas bailes un robežas. Šis ir stāsts, kas saistošs gan mazajiem, gan lielākiem. Mēs cenšamies sniegt bērniem galveno stāsta domu in ideju, sniegt viņiem cerību un ticību saviem spēkiem. Kopā sagatavosim bērniem radošas spēles, aktivitātes, priekšnesumus, attīstošus uzdevumus, kas veicinās bērnu iekļaušanu un integrāciju mūsu sabiedrībā, palīdzēs izprast vērtības, kas ir tik svarīgas mums visiem, palīdzēs bērniem izprast tādas vērtības kā draudziba, cieņa, uzticība un labsirdība. Palidzēsim bērniem un sev pasiem kļūt labsirdīgākiem un saprotošākiem.

Pasākumā bērni redzēs Nārnijas stāsta sākumu, ko sagatavo mūsu brīvprātigie jaunieši - pasakas varoni. Tad kopā ar pasakas varoņiem bērni dosies ceļojumā pa Nārniju, meklējot risinājumu sasalušajai sirdij, un sava ceļojuma laikā uzzinās daudz jauna par savām spējām kļūt stiprākiem, labakiem, drosmīgākiem un milestības pilniem. Bērni mācīsies dāvināt viens otram dāvanas, jo dāvināt prieks – ir ļoti svarīga dzīvesprieka sastāvdaļa, un mums jāprot dāvināt ar tādu pašu prieku, kā saņemt dāvanas no citiem.

Programmā aktīvas komandu spēles ar dažādiem pasakas varoniem, cienasts ar mandarīniem, pusdienas kopā ar pasakas varoniem diskotēka un dāvanas no Nārnijas iedzīvotājiem!

Fotogalerija

Ikgadējā integrējošo pasākumu sērija tiek organizēta sociālā projekta „Mandarīnu Zeme” ietvaros, ar brīvprātīgo palīdzību. 

Pasākumos piedalās gan bērni no mīlošām ģimenēm, gan bērni no Latvijas bērnu namiem, internāta skolām, sociāliem dārziņiem, krīzes centriem, kā arī bērni no Ukrainas bēgļu ģimenēm. 

Kopā pasākumus šogad cer apmeklēt 300 bērni no sociālās grupas.

Programmas valoda:     LV vai bilingvāli RU/LV.

Pasākuma ilgums:         4 st ieskaitot kopīgas pusdienas

Pasākuma adrese:         Lācplēša ielā 54a, Rīga, Radošais centrs „Alternatīvā Realitāte” ​

Biļešu cenas bērnam:                           15 EUR

Biļešu cenas pieaugušajiem:              netiek piedāvatas

(Cenā 15 eiro iekļautas saldas dāvanas un atspirdzinājumi pēc pasākuma uzaicinātajam bērnunama/bēgļa bērnam un ciemojošajam bērnam)​

LĪDZI OBLIGĀTI :            Maiņas apavi aktīvām spēlēm

IEGĀDĀJOTIES BIĻETI UZ PASĀKUMU,

JŪS NODROŠINAT PASĀKUMA APMEKLĒJUMU VIENAM BĒRNAM

NO BĒRNUNAMA /BĒGĻU ĢIMENES, UN SAVU BĒRNU

ATVEDAT BEZ MAKSAS.

Mīlestība – ir galvenais, kas katram jāiemācās dzīvē, gan saņemt, gan dāvāt.  Kopš 2013.gada mēs cenšamies dāvāt to, kas mūsu spēkos. Vairāk par bērnu sociālās integrācijas projektu "Mandarīnu Zeme" lasīt šeit...

JO NAV SVARIGI NO KURIENES TU ESI NĀCIS, SVARIGI IR - UZ KURIENI TU EJ.

RADĪSIM PASAKU BĒRNIEM KOPĀ!
PIEVIENOJIES UN KĻŪSTI PAR MANDARINIA DRAUGU!


• Jā vēlies pievienoties kā brīvprātīgais un kļūt par daļu no komandas, piesakies līdz 30.11.2023!

• Ja esat bērnu nama vai internātskolas pedagogs, un vēlaties, lai sagādājam svētkus jūsu audzēkņiem, piesakieties līdz 30.11.2023.

• Ja esat uzņēmējs, kas vēlas atbalstīt Mandarīnu Zemes projektu vai sagādāt dāvanas bērniem - Ukrainas bēgļiem, bērniem no Latvijas bērnu namiem, SOS ciematiem, internāta skolām, piesakieties līdz 30.11.2023 : 

Paldies par jūsu sirsnību!

SPONSORIEM

UN ATBALSTĪTAJIEM

      Aicinām ikvienu, kas vēlas iesaistīties brīvprātīgajā            darbā, kā arī tos, kuri vēlas sniegt savu ieguldījumu          svētku atbalstīšanā un darbā ar bērniem!

bottom of page