top of page

SPONSORIEM UN ATBALSTĪTAJIEM

Jau 13 gadus entuziasms un radošums ir kļuvuši par galvenajiem instrumentiem mūsu projektu veidošanā.
Organizācija veido un atbalsta iniciatīvas, kuru mērķis ir attīstīt sabiedrībā atbildības sajūtu par patversmju un internātskolu bērnu prieku un laimi, par perspektīvām un turpmāko dzīvi.

Tieši mīlestība un uzmanība pret viņiem kalpo kā stimuls mūsu darbībai.


Aicinām ikvienu, kas vēlas iesaistīties brīvprātīgajā darbā, kā arī tos, kuri vēlas sniegt savu ieguldījumu svētku atbalstīšanā un darbā ar bērniem!

Bankas rekvizīti

banka: AS SEB Banka
IBAN konts: LV41UNLA0050021605602
SWIFT: UNLALV2X

tālr. (+371) 22189430

tālr. (+371) 29467064

e-pasts: alternativarealitate@gmail.com

ATBALSTS VAI ZIEDOJUMS BĒRNIEM:

DĀVANĀM

Pasākuma noslēgumā katrs bērns saņem saldu dāvanu

PUSDIENĀM

Kopīgas pusdienas ir nepieciešama socializācijas sastāvdaļa un vienmēr ir iekļauta mūsu programmā.

TRANSPORTAM

Transports - bieži vien ir nepieciešamība noīrēt transportu, lai atvestu bērnus no attāliem bērnu namiem un krīzes centriem.

RADOŠĀM AKTIVITĀTĒM

Aktivitātes - lai varētu vairak komunicēt ar bērniem un sniegt viņiem vairāk laika un uzmanības, organizēsim dažādas radošas darbnīcas

DALĪBA PROJEKTĀ

Projekts “Mandarīnu Zeme 2023/2024” radīts aktīviem cilvēkiem, kuriem interesē darbs ar bērniem, brīvprātīgais darbs un palīdzība cilvēkiem. Lai pievienotos, nav nepieciešamas īpašas prasmes, bet mēs ar prieku iesaistam atvērtus un radošus cilvēkus. Nav nepieciešama arī profesionāla kvalifikācija, bet gan jūsu interese un entuziasms!

Aicinām aktīvus un atvērtus jauniešus vecumā no 18 līdz 30 gadiem no Latvijas, Eiropas un ES partnervalstīm piedalīties brīvprātīgā darba projektā “Mandarīnu zeme 2023”! 

Jūs varat aizpildīt šo veidlapu, lai pieteiktos dalībai, vai sazināties ar mums pa tālruņa numuru, izmantojot kontaktus.

Paldies par jūsu sirsnību!
bottom of page